Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Документація Як додати подію

Як додати нову подію на Плон сайт

Припустимо, у Вас є стардартний Плон сайт, до якого нам потрібно додати нову подію. На даному сайті вже існує тека, в якій розміщено кілька подій. Найближчі наступні події, по замовчуванню, відображаються у портлеті справа (так само як і новини).

default

 

Для того, щоб додати ще одну подію на даний сайт, яка автоматично мала б з'явитися і на портлеті справа, потрібно:

 • перейти у теку, яка містить раніше додані події. (В даному випадку - це тека Події, яка містить 2 події)
 • Зі спадного меню Додати новий елемент вибираємо Подія:add-event
 • Далі заносимо інформацію про подію: заголовок, опис, дату і час початку та закінчення події, основний текст про подію. Також можна вказати учасників даної події, вибрати її тип (з переліку існуючих, або встановити новий), вказати контактні телефон чи адресу електронної пошти, та подати веб адресу, за якою можна знайти більше інформації про дану подію:
  edit
  edit1
  edit2
 • Внизу сторінки натисніть кнопку Зберегти, і Вашу подію буде збережено. 
 • Зверніть увагу не те, яке коротке ім'я (Id) отримала дана подія. Інформацію про генерацію коротких імен можна знайти у статті Транслітерація заголовків. Якщо утворене коротке ім'я події не є достатньо лаконічним чи зрозумілим, варто його змінити на більш підходяще. Для того, щоб змінити коротке ім'я події, виберіть Перейменувати зі спадного меню Дії:
  rename
 • Введіть нове коротке ім'я цієї події латинськими літерами, та натисніть Перейменувати все:
  rename1
 • Подія на даному етапу є у приватному стані, а це означає, що вона є невидима для відвідувачів сайту, і вона не з'являється у портлеті подій. Об'єкт першочергово з'являєьться у приватному стані з міркувань безпеки, тобто навіть після того, як подію було додано, є можливість її поправити (для цього перейдіть на закладку Редагувати). Коли вже буде зроблено усі необхідні поправки, потрібно зробити цю подію загальнодоступною. Для цього виберіть Опублікувати з меню Стан. (Меню Стан може містити інші варіанти роботи з вмістом сайту в залежності від типу робочого процесу, вибраного на сайті. Так, наприклад, якщо у Вашому випадку у меню Стан нема можливості Опублікувати, то виберіть Подати на публікацію, це дозволить адміністратору сайту ще раз перевірити правильність даної події, і тоді вже опублікувати її.)
  publish
 • Тепер Ваша нова подія з'явилася у портлеті подій і усі відвідувачі сайту зможуть її прочитати.
  new-event